TopTip

Špeciálne relácie o zosnulom biskupovi Štefanovi Sečkovi

Špeciálne relácie o zosnulom biskupovi Štefanovi Sečkovi

Rádio LUMEN pripravilo na stredu 28. októbra zmenu programu. Odvysielame dve špeciálne relácie, ktoré priblížia biskupa Štefana Sečku.

16:30 Rozhovor týždňa 
Naši biskupi: Štefan Sečka (repríza)
moderátor Ivo Novák

V sérii rozhovorov so slovenskými biskupmi sme boli v januári 2019 na Spiši. Mons. Štefan Sečka nám vtedy povedal, že dobre vie, ako vyzerá skutočná bieda. Jedlo si preto najradšej naberal sám a medzi jeho témy v rámci KBS patrila pomoc núdznym. V rozhovore prezradil aj to, aký je rozdiel medzi pomocným biskupom a anglickou kráľovnou.

20:00 Štefan Sečka - medailón
Spomienkový medailón na zosnulého spišského diecézneho biskupa Mons. Štefana Sečku.
moderátor: Pavol Jurčaga

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 23.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.