TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Špičkoví gospeloví hudobníci v našom vysielaní

Špičkoví gospeloví hudobníci v našom vysielaní Kieron Bygraves bude viesť gospelworkshop v Trstenej.

Už po 7. - krát sa v dňoch 22. - 24.novembra 2019 uskutoční v Trstenej jedinečný projekt na Slovensku – GOSPELWORKSHOP. Záverečný koncert odvysielame naživo. 

Gospelworkshop je podujatím nie len pre aktívnych spevákov a zboristov, ale pre všetkých, ktorí chcú na svojom prejave pracovať a zažiť niečo nové. Je to trojdňový workshop, počas ktorého majú milovníci spevu a hudby jedinečnú príležitosť rozvíjať svoj talent pod vedením skúseného lektora zo zahraničia. Tento rok bude tento workshop viesť Kieron Bygraves z Veľkej Británie. Počas Gospelworkshopu získajú prihlásení účastníci skúsenosti v speve pod vedením profesionálneho lektora za sprievodu živej kapely, nové priateľstvá, posilnenie vo viere cez hudbu i tanec a zažijú pocit, že každý môže robiť veľké veci. Zbor pozostáva so spevákov z celého Slovenska i zahraničia, ktorí sa na workshop dobrovoľne prihlásia a strávia 3 dni spevom pod vedením profesionála. Tento rok je výnimočný tým, že sú pozvaní niektorí známi sóloví speváci zo slovenskej gospelovej scény ako Slávka Tkáčová či James Evans. Celý workshop sprevádza živá kapela, ktorá cvičí piesne niekoľko týždňov dopredu. Gospelworkshop vyvrcholí v nedeľu 24.11.2019 o 19h v kultúrnom dome v Trstenej záverečným veľkolepým Galakoncertom pre širokú verejnosť, ktorý prinesie Rádio LUMEN naživo vo svojom vysielaní. Počúvajte v nedeľu od 19:00!
 

Lektor:

Kieron Bygraves

Kapela:

Klavír – Jakub Vrábel
Klávesy – Samuel Kurtulík
Gitara – Lukáš Konštiak
Basová gitara – Adrián Malovaník
Bicie – Michal Puchel

Sólo speváci:

Slávka Tkáčová, James Evans, Ľubomíra Puchelová, Iveta Reháková, Gabriela Platková

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 25.01.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na január: Aby nám Pán dal milosť bratsky spolunažívať s príslušníkmi iných náboženstiev, navzájom sa za seba modliť a byť voči všetkým otvorení.
  • Úmysel KBS na január: Aby sme boli na príhovor Panny Márie Bohorodičky chránení pred každým vírusom, ktorý zabíja telo, ale najmä dušu.
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.