TopTip

SÚŤAŽ: Spoznajte svätcov v našej rozhlasovej kaplnke

SÚŤAŽ: Spoznajte svätcov v našej rozhlasovej kaplnke Relikvie svätých a blahoslavených v rozhlasovej kaplnke (foto: Martin Šajgalík)

Prvých osem novembrových dní budeme na LUMENE súťažiť. Pozývame vás bližšie spoznať svätcov a blahoslavených v našej rozhlasovej kaplnke sv. Michala archanjela. 

Vo vysielaní Rádia LUMEN sa od 1. do 8. novembra budeme zaoberať inšpiratívnymi ľuďmi, ktorí nás predišli do večnosti. Spoločne s vami bližšie spoznáme životy tých, ktorých si uctievame v kaplnke sv. Michala archanjela v podobe relikvií.

Zároveň každý deň sa budete môcť zapojiť do súťaže odpoveďou na súťažnú otázku. V nedeľu sa súťaž odohrá na facebooku Rádia LUMEN, od pondelka 2. do piatka 6. novembra vo vysielaní a cez víkend 7. a 8. novembra opäť na facebooku Rádia LUMEN. 

Jednotlivých svätcov a blahoslavených predstavíme v nasledujúcom poradí:

1.11. sv. Ján Pavol II.
2.11. sv. sestra Faustína 
3.11. bl. Pavol Peter Gojdič
4.11. bl. Vasiľ Hopko
5.11. bl. Titus Zeman
6.11. bl. sestra Zdenka Schelingová
7.11. bl. Matka Alfonza Mária Eppingerová 
8.11. bl. Anna Kolesárová 

Vašou úlohou bude počúvať špeciálne nahrávky o našich svätcoch a blahoslavených z rozhlasovej kaplnky vždy ráno po 8:00 v našom vysielaní. Nahrávky budú umiestnené aj na podcaste Rádia LUMEN. A potom odpovedajte na súťažnú otázku v popoludňajšom vysielaní alebo počas víkendových dní na facebooku Rádia LUMEN. Každý deň odmeníme jedného z vás peknými cenami z Rádia LUMEN: magnetka s logom Rádia LUMEN, pero s logom SPRÁVNE NALADENÝ, brožúrka Na križovatkách života (krížová cesta s biskupom Jozefom Haľkom) a brožúrka Som vdovec od Radovana Pavlíka, riaditeľa PRE LUMEN, n.o.

Pre súťažiacich sme pripravili pekné ceny

AKO SA ZAPOJIŤ DO SÚŤAŽE?

1. Počúvajte Rádio LUMEN v období od 1. do 8. novembra vždy ráno krátko po 8:00. 

2. Po odvysielaní špeciálnej nahrávky vám moderátor položí súťažnú otázku. 

3. Odpovedať môžete počas víkendových dní reakciou na súťažný status na facebooku Rádia LUMEN alebo počas pracovných dní telefonátom do živého vysielania o 14:10. 

Všobecné podmienky súťaže nájdete TU.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 23.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.