TopTip

Súťaž vo Svetielku: Na prázdninách u babičky

Súťaž vo Svetielku: Na prázdninách u babičky zdroj foto: pexels.com

Všetky deti pozývame zapojiť sa do našej letnej súťaže v detskej relácii Svetielko. Napíšte nám zážitky z prázdnin u starých rodičov a vyhrajte rodinné vstupy do Bojnického zámku. 

Prázdniny u starých rodičov patria v mysliach mnohých dospelých k najkrajším chvíľam v živote. Práca na statku, čas, ktorý nám starí rodičia venovali a láska, ktorou nás zahŕňali. Poďte toto všetko objaviť znova so svojimi deťmi! Pomôžte im napísať príbeh, nakresliť obrázok z prázdnin u babičky a my ich odmeníme.

Ako to funguje?

Svoje diela môžete posielať na svetielko@lumen.sk alebo poštou na adresu Rádio LUMEN, Kapitulská 2, 974 01, Banská Bystrica. Pripíšte heslo: SVETIELKO SÚŤAŽ.

Vždy v piatkovom svetielku o 16:00 si budeme čítať vaše príbehy alebo rozprávať o vašich kresbách. Na konci prázdnin odmeníme troch z vás rodinným vstupom do Bojnického zámku. 

Plníme sľuby z predchádzajúcej súťaže

Pamätáte si ešte na súťaž pred Vianocami 2020? Za vianočné výtvory sme vám sľubovali vecné ceny od našich svetielkáčov a tiež osobnú návštevu Jinglíka pred vašim domom, ktorý príde ceny odovzdať našim výhercom. Kvôli nepriaznivej situácii sme museli odovzdanie cien odložiť, no keď sa situácia zlepšila, chceme dobehnúť resty! Nezabudli sme a v týchto dňoch sa pracovníci PR oddelenia kontaktujú s výhercami vianočnej súťaže a zmeškané viacnočné darčeky im Jinglík predsa len príde odovzdať.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Bungalow exclusivo con dos garajes.

Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.