TopTip

SÚŤAŽ: Všimnite si prácu charity a vyhrajte sadu atraktívnych cien

SÚŤAŽ: Všimnite si prácu charity a vyhrajte sadu atraktívnych cien

Projekt Daruj dobrý skutok, ktorý realizujeme v spolupráci so Slovenskou katolíckou charitou pokračuje júnovou výzvou. Za krátky príbeh môžete vyhrať klobúk, keramiku alebo knihu.

Aktuálna júnová výzva motivuje sledovať pôsobenie charity v našich diecézach. Čo konkrétne charita robí vo vašej diecéze? Napíšte nám aspoň jeden príbeh, keď pracovníci charity, možno aj vďaka vám, skutočne pomohli človeku v problémoch...

Za príbeh odmeníme

Vyhrať môžete hneď dva krát. Každý, kto sa zapojí do danej mesačnej výzvy v projekte pomoci Daruj dobrý skutok, súťaží o trojicu mesačných cien. Na konci kalendárneho roka 2022 vyberieme jedného zapojeného poslucháča do projektu, ktorý napísal príbeh v ktorejkoľvek etape projektu a odmeníme ho atraktívnym zájazdom. O čo súťažíme v júnovej výzve?

1. klobúk s logom Rádia LUMEN

2. keramika Grania – šálka na kávu s tanierikom

3. kniha Pán sveta – Robert Hugh Benson

Vyhodnotenie už v polovici júna

Svoje príbehy môžete posielať najneskôr do 16. júna. Napíšte ich e-mailom na adresu oukd@lumen.sk alebo poštou na adresu: Rádio LUMEN, Kapitulská 2, 974 01, Banská Bystrica. Vyhodnotenie júnovej výzvy prinesieme v relácii Od ucha k duchu, v sobotu 18. júna o 20:15, kde prečítame aj výber z vašich príbehov. A samozrejme, zaznejú aj mená výhercov atraktívnych júnových cien. 

Záväzok pomáhať celý rok

Projekt Daruj dobrý skutok prebieha na Rádiu LUMEN počas celého roka 2022. Organizujeme ho spoločne so Slovenskou katolíckou charitou. Našim cieľom je priniesť do vysielania príbehy pomoci z prostredia poslucháčov slovenského katolíckeho rádia. V reláciách Od ucha k duchu vždy raz za mesiac charitnú výzvu zosumarizujeme a zároveň predstavíme bližšie jednu z oblastí práce tímu Slovenskej katolíckej charity. 

Projekt ukončíme na konci roka 2022, keď odmeníme jedného poslucháča za príbeh z ktorejkoľvek charitnej výzvy počas roka. Hlavnou cenou je atraktívny zájazd. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča
Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.