TopTip

Svetielko na prelome rokov: Nové i staronové hlasy

Svetielko na prelome rokov: Nové i staronové hlasy Malí svetielkáči na stretnutí s Jinglíkom ešte v roku 2017

Tematická obmena Svetielok i prijatie nových členov. Aj toto zažila detská redakcia v uplynulých dvanástich mesiacoch.

Reláciu Svetielko vysielame každý deň okrem soboty. Aj preto sa snažíme, aby boli témy pestré. Každá téma sa časom vyčerpá. Tento rok sme postupne obmenili niektoré svetielka. V lete sme začali každý utorok chodiť do prírody. Od septembra sme vo štvrtok Svetielko o potravinách vymenili za Svetielko s otázkou: Kto je to? Predstavujeme si známe osobnosti. Cestovateľské Svetielko v stredu sa mení priebežne. Najprv sme cestovali po krajinách, potom po vesmíre a napokon vo vnútrozemí.

Zmenu od nového roka čaká aj nedeľné Svetielko. Nepôjde o zmenu v obsahu, skôr vo forme. Lucku, ktorá vysielala Svetielko od septembra, vystrieda Vlaďka. Pamätníci si ju z nášho vysielania môžu pamätať. Nové hlasy postupne môžete počuť aj počas týždňa. Od augusta sa postupne začleňujú do Svetielka noví moderátori, ktorí v lete prešli konkurzom.

Mnoho vecí sa vo Svetielkach mení aj v zákulisí. Spomeňme, že už dlho používame elektronickú knihu cien, čo nám umožňuje rýchlejšie zapisovať adresu volajúceho Svetielkáča, prípadne adresu vieme nájsť, ak už v minulosti volal. V roku 2022 plánujeme mierne pomôcť Jinglíkovi, aby pohotovejšie reagoval na vzniknuté situácie vo vysielaní. Veríme, že budete spolu s nami pri tom!

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.