TopTip

Svetielko na prelome rokov: Nové i staronové hlasy

Svetielko na prelome rokov: Nové i staronové hlasy Malí svetielkáči na stretnutí s Jinglíkom ešte v roku 2017

Tematická obmena Svetielok i prijatie nových členov. Aj toto zažila detská redakcia v uplynulých dvanástich mesiacoch.

Reláciu Svetielko vysielame každý deň okrem soboty. Aj preto sa snažíme, aby boli témy pestré. Každá téma sa časom vyčerpá. Tento rok sme postupne obmenili niektoré svetielka. V lete sme začali každý utorok chodiť do prírody. Od septembra sme vo štvrtok Svetielko o potravinách vymenili za Svetielko s otázkou: Kto je to? Predstavujeme si známe osobnosti. Cestovateľské Svetielko v stredu sa mení priebežne. Najprv sme cestovali po krajinách, potom po vesmíre a napokon vo vnútrozemí.

Zmenu od nového roka čaká aj nedeľné Svetielko. Nepôjde o zmenu v obsahu, skôr vo forme. Lucku, ktorá vysielala Svetielko od septembra, vystrieda Vlaďka. Pamätníci si ju z nášho vysielania môžu pamätať. Nové hlasy postupne môžete počuť aj počas týždňa. Od augusta sa postupne začleňujú do Svetielka noví moderátori, ktorí v lete prešli konkurzom.

Mnoho vecí sa vo Svetielkach mení aj v zákulisí. Spomeňme, že už dlho používame elektronickú knihu cien, čo nám umožňuje rýchlejšie zapisovať adresu volajúceho Svetielkáča, prípadne adresu vieme nájsť, ak už v minulosti volal. V roku 2022 plánujeme mierne pomôcť Jinglíkovi, aby pohotovejšie reagoval na vzniknuté situácie vo vysielaní. Veríme, že budete spolu s nami pri tom!

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Two-generation multi-storey house with a gable roof.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.