TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Svetlo nádeje: Knižnica pre nevidiacim má 70 rokov

Svetlo nádeje: Knižnica pre nevidiacim má 70 rokov

Nevidiaci čítajú beletriu či literatúru faktu v Braillovom písme, alebo počúvajú zvukové knihy. Už 70 rokov im knihy sprostredkuje Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči. Knižnica takisto vyrába špeciálne kalendáre a vydáva vlastné časopisy. Ako sa knižnica za 70 rokov vyvinula, ktoré moderné technológie využíva a čo na jej služby hovoria samotný zrakovo postihnutí?

Zistíme spolu s vami v relácii Svetlo nádeje. Počúvajte v nedeľu, 14. októbra o 15:30. Vysielanie pripravuje Ondrej Rosík. 

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 18.02.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na február: Za úprimné a srdečné prijatie všetkých, ktorí sa stali obeťami obchodu s ľuďmi, boli donútení k prostitúcii alebo trpeli násilím.
  • Úmysel KBS na február: Aby chorí na príhovor Panny Márie Lurdskej prežívali svoje utrpenie s Kristom, a tak prinášali v Cirkvi bohaté ovocie.
  • Modlí sa o. Ján Krupa.
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.