TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Trnavská novéna 2017 v priamych prenosoch Rádia LUMEN

Trnavská novéna 2017 v priamych prenosoch Rádia LUMEN

Na Trnavskej novéne pred Bazilikou sv. Mikuláša nás stretnete vo štvrtok 16.11.

Trnavskú novénu a atmosféru tohto duchovného sviatku v slovenskom Ríme si budete môcť vychutnať aj v našom vysielaní v priamych prenosoch. Navyše, vo štvrtok 16.11. sa môžete s nami stretnúť pri stánku Rádia LUMEN:

Pondelok 13.11. o 18:00 - Aktuálna situácia rodiny – skutočnosť a výzvy. Celebruje J. E. Mons. Stanislav Zvolenský, bratislavský arcibiskup, metropolita

Streda 15.11. o 18:00 - Príprava snúbencov a ich sprevádzanie v prvých rokoch manželského života. Celebruje J. E. Mons. František Rábek, biskup, vojenský ordinár.

Štvrtok 16.11. o 18:00 - Ako rásť v manželskej láske. Celebruje J. E. Mons. Milan Chautur, košický eparcha. + STÁNOK RÁDIA LUMEN OD 16:00 PRED BAZILIKOU!

Piatok 17.11. o 18:00 - Láska matky a otca v rodine. Celebruje J. E. Mons. Ján Orosch, trnavský arcibiskup, kazateľ prof. ThDr. Jozef Jurko, PhD., Teologická fakulta KU.

Sobota 18.11. o 18:00 - Krízy, úzkosti a ťažkosti v manželskom a rodinnom živote. Celebruje J. E. Mons. Marián Chovanec, banskobystrický biskup.

Nedeľa 19.11. o 9:25 - Manželský sľub: zmluva, ktorá zaväzuje. Celebruje J. Em. Mons. kardinál Dominik Duka, pražský arcibiskup.

Nedeľa 19.11. o 18:00 - Otázky súčasnej mladej generácie týkajúce sa vzťahu k Bohu a k Cirkvi. Celebruje J. E. Mons. Tomáš Galis, žilinský biskup.

Pondelok 20.11. o 18:00 - Ako odovzdávať vieru v rodine – evanjelizácia a katechizácia. Celebruje J. E. Mons. Viliam Judák, nitriansky biskup.

Utorok 21.11. o 18:00 - Ako má súčasná rodina ohlasovať evanjelium a vydávať svedectvo o Kristovi. Celebruje J. E. Mons. Vojtech Cikrle, brniansky biskup.

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 21.09.2018

  • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby mladí Afričania mali prístup k vzdelávaniu a práci vo vlastnej krajine
  • Úmysel KBS na september: Nech námahy našich žiakov a študentov sprevádza pomoc Ducha Svätého
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Za zdravie pre Kamilku. Ivana
  • Za Božie požehnanie rodiny Tomášovej. Lenka
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.