TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Vitaj doma rodina: Liturgia za účasti detí a zrelá láska

Vitaj doma rodina: Liturgia za účasti detí a zrelá láska Ilustračná fotografia. Foto: fotocommunity.de

“Nechajte ku mne prísť maličkých”, čítame vo Svätom písme. Kedy by sme s deťmi mali začať chodiť na svätú omšu? Ako motivovať deti a ako motivovať dospievajúcu mládež? Poradí kňaz, aj samotné rodiny. Počúvajte reláciu Vitaj doma rodina v nedeľu, 21. októbra o 14:00.

Kedy je láska zrelá? Platí, že čím dlhšie láska trvá, tým je zrelšia? Čo potrebujeme na to, aby sme v manželstve dosiahli zrelú lásku? Na tieto otázky odpovieme v relácii Vitaj doma rodina s rodinným terapeutom Kamilom Bartkom. Počúvajte v pondelok, 22 októbra o 16:30.
Na stretnutie s vami sa teší Ondrej Rosík.

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 24.04.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na apríl: Za lekárov a humanitárnych pracovníkov, ktorí pomáhajú vo vojnových oblastiach a riskujú vlastné životy pre záchranu druhých
  • Úmysel KBS na apríl: Aby posolstvo veľkonočnej lásky naplnilo srdcia veriacich nádejou a dôverou v Božie Milosrdenstvo.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.