TopTip

Novinky
Vo Svetielku sa budú rozdávať pobyty do hudobného tábora

Vo Svetielku sa budú rozdávať pobyty do hudobného tábora

Vo Svetielku sa budú rozdávať pobyty do hudobného tábora

Gospelový hudobný tábor so Simou Martausovou otvára svoje brány aj pre našich najmladších poslucháčov. Od 7. mája až do 1. júna hráme o 4 miesta.

Pre všetkých svetielkáčov máme skvelú správu! Každý týždeň až do Medzinárodného dňa detí teda 1.6.2018 venujeme jednému šikovnému detskému poslucháčovi miesto v letnom gospelovom tábore. Ten sa bude konať v dňoch od 5. - 11. augusta 2018. Je určený pre deti vo veku od 8 - 14 rokov. Celá paráda so vzácnymi hudobnými hosťami sa bude odohrávať v Tatranskej Lesnej.

Čo máte urobiť, aby ste boli v hre o 4 pobyty v tábore?

Máme pre vás jednu radu! Nasledujúce štyri týždne pozorne počúvajte naše vysielanie a cena môže byť vaša.

1. pobyt v tábore odsúťažíme v priebehu týždňa od 7. do 13. mája vo Svetielku. Každý pracovný deň preto počúvajte 3 informácie o hudobnej hostke tábora Sime Martausovej a samotnom tábore a dobre si ich zapamätajte. Vo Sviatočnom svetielku v nedeľu 13. 5. 2018 sa potom traja poslucháči môžu zapojiť do vedomostného kvízu. Výhercom sa stane ten súťažiaci, ktorý získa najviac správnych odpovedí.

2. pobyt v tábore odsúťažíme v priebehu týždňa od 14. do 20. mája 2018. V Lumenáde, Lumenfóre a Svetielku vám niekoľkokrát pustíme hudobnú ukážku. Vašou úlohou bude správne identifikovať pieseň od hudobnej hostky tohtoročného tábora Simy Martausovej ukrytú v ukážke. Výhercom sa stane poslucháč, ktorý sa dotelefonuje do Svetielka, keď začuje výzvu od moderátorov a na prvýkrát povie správny a kompletný názov piesne, ktorá sa skrýva v ukážkach. Táto výzva na súťaženie o pobyt v tábore môže prísť v ktoromkoľvek Svetielku jednak počas pracovných dní vždy po 16:00 alebo aj v nedeľnom Sviatočnom svetielku so začiatkom o 8:30. V prípade nesprávnej odpovede bude nasledovať rovnaká možnosť pre ďalšieho telefonujúceho poslucháča opäť po náhodne načasovanej výzve moderátorov v živom vysielaní.

3. pobyt v tábore môže získať niekto z poslucháčov v priebehu týždňa 21.-27.5.2018. Súťaž bude taktiež prebiehať v dennom prúdovom vysielaní – v Lumenáde, Lumenfóre a vo Svetielku a súťažná úloha bude rovnaká ako predošlý týždeň. Výhercom sa stane poslucháč, ktorý sa dotelefonuje do Svetielka v zatiaľ bližšie nešpecifikovaný deň v rámci toho týždňa po výzve moderátorov na zatelefonovanie správnej odpovede do vysielania. Samozrejme musí na prvýkrát povedať správne celý názov piesne, ktorá sa skrýva v ukážkach. 

Ešte jednu exkluzívnu možnosť dostať sa vďaka Rádiu LUMEN do hudobného Gospelového tábora a získať 4. pobyt v tábore budú mať všetky deti v deň ich veľkého sviatku 1. júna. Stačí ak budete spolu s rodičmi počúvať Rannú tému počas Lumenády od 6:00 do 11:00 a všetko sa dozviete. Držíme vám palce a veríme, že sa v lete vidíme:-)
 
Štatút súťaže nájdete tu. 

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 14.12.2018

  • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na december: Aby ľudia, ktorí slúžia odovzdávaniu viery, našli zrozumiteľný jazyk pre dialóg s rozličnými kultúrami.
  • Úmysel KBS na december: Nech svetlo prichádzajúceho Krista preniká naše domovy.
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Za zdravie a Božie požehnanie pre moje dcéry Beátku a Julku, aby si našli dobrých kresťanských manželov. Mama
  • Za telesné a duševné uzdravenie môjho ocka Jozefa, mamky Jany, bratov Martina a Petra a za manžela Tomáša. Nech je Pán Boh stále prítomný v našej rodine a pomáha nám chrániť sa od hriechu. Aby sme si stále boli nápomocný a držali spolu. Miroslava
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.