TopTip

Vysielame dve sväté omše každý deň: AKTUÁLNY PREHĽAD

Vysielame dve sväté omše každý deň: AKTUÁLNY PREHĽAD Katedrála sv. Františka Xaverského v Banskej Bystrici

Aj počas sviatočných dní sú bohoslužby v niektorých regiónoch nedostupné, prípadne je účasť značne obmedzená. Rádio LUMEN naďalej posilňuje počet priamych prenosov.

Ranné sv. omše o 8:30 budeme vysielať z Katedrály sv. Františka Xaverského v Banskej Bystrici, vybrané prenosy z Kostola Svätej Rodiny v Košiciach na Sídlisku dargovských hrdinov. Banskobystrické prenosy uvidíte aj cez videozáznam na profile Rádia LUMEN na facebooku. Večerné sv. omše o 18:00 budeme vysielať  z rôznych prenosových bodov Rádia LUMEN z celého Slovenska, vybrané prenosy z Banskej Bystrice. 

Rozpis na najbližšie dni:

Pondelok 18. januára

18:00 - Kostol Sv. Rodiny v Košiciach na Sídlisku Dargovských hrdinov - celebruje Aurel Halajčík, farár

 

Utorok 19. januára

08:30 - Katedrála sv. Františka Xaverského v Banskej Bystrici - celebruje Martin Ďuračka, biskupský vikár pre školstvo a správca Univerzitného pastoračného centra v Banskej Bystrici (live stream na facebooku Rádia LUMEN)

18:00 - Bazilika Sv. Kríža v Kežmarku - celebruje Ondrej Borsík, dekan a farár v Poprade

 

Streda 20. januára

08:30 - Katedrála sv. Františka Xaverského v Banskej Bystrici - celebruje P. Miroslav Vaľko, vincentín pôspbiaci v Banskej Bystrici (live stream na facebooku Rádia LUMEN)

18:00 - Katedrála Nanebovzatia Panny Márie v Rožňave - celebruje Gabriel Rákai, biskupský vikár a farár v Rožňave

 

Štvrtok 21. januára

08:30 - Katedrála sv. Františka Xaverského v Banskej Bystrici - celebruje Peter Staroštík, dekan, farár Banská Bystrica Katedrála (live stream na facebooku Rádia LUMEN)

18:00 - Kňazský seminár božieho sluhu biskupa Jána Vojtaššáka v Spišskej Kapitule: Kaplnka sv. Jána Nepomuckého

 

Piatok 22. januára

08:30 - Katedrála sv. Františka Xaverského v Banskej Bystrici - celebruje P. Pavol Noga, rektor Kostola sv. Alžbety v Banskej Bystrici, vincentín (live stream na facebooku Rádia LUMEN)

18:00 - Kostol Najsvätejšieho Spasiteľa v Bratislave - celebruje Mons. Jozef Haľko, bratislavský pomocný biskup

 

Sobota 23. januára

08:30 - Katedrála sv. Františka Xaverského v Banskej Bystrici - celebruje Gabriel Brendza, dekan farnosti Banská Bystrica mesto (live stream na facebooku Rádia LUMEN)

18:00 - Gréckokatolícka svätá liturgia

 

Nedeľa 24. januára 

08:30 - Kostol Sv. Rodiny v Košiciach na Sídlisku Dargovských hrdinov

18:00 - Katedrála sv. Františka Xaverského v Banskej Bystrici - celebruje Mons. Branislav Koppal, generálny vikár Banskobystrickej diecézy (live stream na facebooku Rádia LUMEN)

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 24.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.