Zaostrené: Aký je vzťah Cirkvi a mládeže? | Rádio Lumen

TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Zaostrené: Aký je vzťah Cirkvi a mládeže?

Zaostrené: Aký je vzťah Cirkvi a mládeže?

Národné stretnutie mládeže P18 v Prešove je jednou z najväčších udalostí v Katolíckej cirkvi na Slovensku. V najbližšom Zaostrenom preto budeme uvažovať o tom, aký je vzťah Cirkvi a mladých. Čo mladí ľudia očakávajú od Cirkvi? A naopak – ponúka Katolícka cirkev niečo atraktívne pre dnešného mladého človeka?

Počúvajte našu diskusiu už tento pondelok, kde odznejú názory žilinského biskupa Tomáša Galisa, Jula Slováka z projektu Godzone a kňaza Jozefa Pajerského, ktorý sa venuje mladým v Bratislavskej arcidiecéze. Na stretnutie o 11:10 sa teší redaktor Ivo Novák.

 

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 18.08.2018

  • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na august: Aby závažné ekonomické a politické rozhodnutia slúžili na ochranu rodiny ako pokladu ľudského spoločenstva.
  • Úmysel KBS na august: Nech je prázdninový a dovolenkový oddych spojený aj s obnovou ducha v našom národe.
  • Modlí sa o. Juraj Spuchľák, riaditeľ Rádia Lumen.
  • Za obrátenie pre moju manželku, aby bola uzdravená rana v jej srdci, ktorú ja ako manžel neviem zaplniť a aby sme obaja nachádzali jednotu, rástli v láske a odolávali tlakom tohto sveta. Peter
  • Za pokoj a Božie požehnanie od závislosti rodiny dcéry Andrey, Božie požehnanie pre rodiny syna Dušana a dcéry Miriam. Mama
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.