TopTip

Moja kaplnka (3): Poslucháčka Erika pozýva ku kaplnke za Lazanmi

Moja kaplnka (3): Poslucháčka Erika pozýva ku kaplnke za Lazanmi Erika nachádza pokoj pred kaplnkou Panny Márie

Kde nájsť vnútorný pokoj v nepokojnej dobe? Poslucháči Rádia LUMEN to vedia! V treťom kole našej súťaže ukázala poslucháčka Erika nenápadnú kaplnku v Lazanoch.

Dodržiavať nariadenia, byť vzorom pre ostatných a zároveň nezanedbávať svoj vzťah s Bohom. Dá sa to v dobe, keď sú verejné bohoslužby nedostupné? Áno! Svojou účasťou v súťaži Moja kaplnka nám poslucháčka Erika z Prievidze ukázala v poradí už tretí dôvod ako sa to dá. Prechádzky v prírode sú stále povolené a ak chodíme po svete s otvorenými očami, môžeme nájsť krásne duchovné miesta v našej krajine. 

„Moja obľúbená kaplnka je za obcou Lazany (okres Prievidza). Zamilovala som si toto sväté miesto a modlievam sa tu tiež modlitbu "Sme zachránení". Za sochou Panny Márie je veľký obraz Božieho milosrdenstva. Vždy tam nachádzam pokoj pre dušu a telo. Chválim Pána," napísala vo svojom odkaze Erika. Za fotografiu jej posielame ďalšiu cenu z našej súťaže: pero s logom Správne naladený a Rádio LUMEN a tiež magnetku s našim logom. 

Poznáte aj vy podobné miesto vo vašom okrese? Dajte nám o ňom vedieť a vyhrajte suvenír s logom Rádia LUMEN. Odfoťte sa na mieste a pošlite nám to na sutaz@lumen.sk. Súťažíme každý deň okrem nedele do 20. marca. 

Dôležité: V súťaži akceptujeme len fotografie, kde je odfotený aj súťažiaci. Fotografie bez osôb automaticky vyraďujeme zo súťaže.

Nezabudnite popri súťažení, že stále máme dodržiavať opatrenia. Do prírody na miesta spojené s duchovnom vyrážajte individuálne ako rodina alebo ako jednotlivci. 
Aj cez túto našu súťaž chceme ukázať, že veriaci človek dokáže na jednej strane dodržiavať opatrenia a na druhej strane dokáže nájsť stopy Boha v prírode. 

Všetky informácie o súťaži TU.

PREČITAJTE SI AJ:

Moja kaplnka (1): Kríž nad mestom Rajec

Moja kaplnka (2): Kalvária nad Smižanmi

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Bungalow con tetti a capanna.

Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.