TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Rádio LUMEN odvysiela priame prenosy z P18 v Prešove

Rádio LUMEN odvysiela priame prenosy z P18 v Prešove

Národné stretnutie mládeže P18 v Prešove priláka do metropoly Šariša množstvo mladých ľudí z celého Slovenska. Prihovoria sa im slovenskí otcovia biskupi v rámci svojich katechéz a svätých omší. Chcete aj vy zažiť atmosféru tohto jedinečného podujatia? Stačí si naladiť Rádio LUMEN!

Priame prenosy z Národného stretnutia mládeže P18 v Prešove na Rádiu LUMEN:

Štvrtok 26.7.2018

18:00 - Úvodná sv. omša Národného stretnutia mládeže P18 v Prešove, celebruje Mons. Bernard Bober, košický arcibiskup - metropolita

Piatok 27.7.2018

9:25 - Katechéza O2H vykročiť (bratislavský eparcha Peter Rusnák, hudobný sprievod F6/Prezentácia DOCATu)

12:30 - Národné stretnutie mládeže - svätá omša. Celebruje Mons. Štefan Sečka, spišský biskup, káže Mons. Viliam Judák, nitriansky biskup.

Sobota 28.7.2018

9:25 - Katechéza O2H ísť proti prúdu (Mons. Stanislav Stolárik, rožňavský biskup, hudobný sprievod Dominika Gurbaľová).

12:30 - Národné stretnutie mládeže - svätá liturgia. Slúži vladyka Ján Babjak, prešovský arcibiskup metropolita.

20:00 - Národné stretnutie mládeže – modlitbová vigília s Riekou života.

Nedeľa 29.7.2018

9:25 - Katechéza O2H byť mladým teraz  (Mons. Jozef Haľko, bratislavský pomocný biskup, hudobný sprievod ESPÉ).

12:00 - Národné stretnutie mládeže - záverečná svätá omša. Celebruje Mons. Stanislav Zvolenský, bratislavský arcibiskup metropolita, káže Mons. Tomáš Galis, žilinský biskup.

V sobotu 28.7.2018 bude mať v športovej hale v Prešove svoj stánok aj Rádio LUMEN. Účastníci stretnutia P18 sa budú môcť priamo v stánku Rádia LUMEN zúčastniť súťaže o stáž v Rádiu LUMEN, bluetooth reproduktor a ďalšie ceny. Viac informácii o súťaži nájdete TU.

Navyše o Národnom stretnutí mládeže informujeme denne v našom prúdovom vysielaní. V piatok 27.7. v Lumenáde uvedieme rannú tému o P18. V pondelok 30.7. bezprostredne po celom stretnutí odvysielame naživo diskusiu Zaostrené o 11:10 na tému vzťahu Katolíckej cirkvi a mladých ľudí. Diskusie sa zúčastnia žilinský biskup Tomáš Galis, Julo Slovák (projekt Godzone) a kňaz Jozef Pajerský (pastorácia mladých ľudí v bratislavskej arcidiecéze).

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 18.02.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na február: Za úprimné a srdečné prijatie všetkých, ktorí sa stali obeťami obchodu s ľuďmi, boli donútení k prostitúcii alebo trpeli násilím.
  • Úmysel KBS na február: Aby chorí na príhovor Panny Márie Lurdskej prežívali svoje utrpenie s Kristom, a tak prinášali v Cirkvi bohaté ovocie.
  • Modlí sa o. Ján Krupa.
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.