TopTip

Moja kaplnka (9): Duchovné miesto na Zochovej chate

Moja kaplnka (9): Duchovné miesto na Zochovej chate Priestranstvo pri Zochovej chate si obľúbila aj Katarína z Modry.

Bratislavčania môžu v rámci opatrení chodiť do prírody v celom Bratislavskom kraji. Zochova chata v okrese Pezinok je podľa poslucháčky Kataríny z Modry dobrým nápadom.

V našej súťaži Moja kaplnka si navzájom dávame tipy kam vyraziť v rámci našich okresov, ak chceme nájsť pekné duchovné miesto. Každý deň okrem nedele pribudne na našom webe a facebooku fotografia od vás. Dnes potešíme obyvateľov Bratislavy a celého samosprávneho kraja. 

Zochova chata v okrese Pezinok je tradičným turistickým cieľom v tejto lokalite. Pokojne ju však môžeme považovať aj za duchovný cieľ. Svoj obľúbený kríž tam našla aj poslucháčka Katarína z Modry: Kríž je pri kaplnke Márie Magdalény na Zochovej chate pri Modre. Celé leto bývajú sväté omše vonku tu na lúke pod lipami. Prichádzajú celé rodiny s deťmi, sedí sa na rozkladacích stoličkách alebo dekách, aj 300 - 500 ľudí, ako za čias Pána Ježiša. Teraz tam tiež chodievam a čerpám silu a povzbudenie z modlitby a nádhernej Božej prírody." Na fotografii to vyzerá veľmi dobre, už len ostáva toto miesto aj osobne navštíviť. V súčasnej situácii tu môžu nachádzať silu obyvatelia celého Bratislavského kraja. Katarínu za jej fotografiu odmeníme cenou: Farbičky Správne naladený veľké + magnetka s našim logom

Naša súťaž pokračuje ešte do 20. marca. 

Ako to funguje?
Kto dokáže naplniť dušu človeka pokojom? My, veriaci ľudia, vieme, že je to Boh. A preto vás chceme motivovať hľadať jeho stopy tam, kde môžeme, teda v prírode v rámci nášho okresu
Navštívte nejaké pekné miesto v rámci vášho okresu, kde nachádzate Božie stopy. Môže to byť kríž nad vašou obcou, obľúbená kalvária v prírode, socha svätca ukrytá v lese. Odfoťte sa na tom mieste a pošlite nám to na sutaz@lumen.sk
Každý deň od pondelka do soboty uverejníme jednu takúto fotografiu na webe lumen.sk, na našom facebooku a povieme o nej aj v rannom vysielaní. 

Dôležité: V súťaži akceptujeme len fotografie, kde je odfotený aj súťažiaci. Fotografie bez osôb automaticky vyraďujeme zo súťaže.

Všetky informácie o súťaži TU.

PREČÍTAJTE SI AJ:

Moja kaplnka (1): Kríž nad mestom Rajec

Moja kaplnka (2): Kalvária nad Smižanmi

Moja kaplnka (3): Poslucháčka Erika pozýva ku kaplnke za Lazanmi

Moja kaplnka (4): Nádherný výhľad spod krížov nad Pernekom

Moja kaplnka (5): Patrícia nachádza pokoj na Skalke

Moja kaplnka (6): Na miesto, kde chodí behať, umiestnil kríž

Moja kaplnka (7): Na prechádzke z Popradu do Liptovskej Tepličky

Moja kaplnka (8): Prameň pátra Pia neďaleko Košíc

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.